Zástěra dětská

Univerzální velikost v pase do 150 cm, délka 60 cm, šířka 50 cm,materiál 100% bavlna, nastavitelná kolem krku,na objednávku ušijeme jakýkoliv rozměr, praní na 60°C. Možnost potisku vaším motivem. Dětská zástěra s motivem potěší nejen předškoláka ale i školáka. Zástěru mohou děti využít ve škole ve výtvarné výchově a pracovních činnostech nebo na keramickém či modelářském kroužku. Dětskou zástěru ocení i maminky, pro děti, které pomáhají při vaření.

Zástěra dámská a pánská

Univerzální velikost – obvod pasu do 150 cm, délka 70 cm, materiál 100% bavlna, na objednávku ušijeme jakýkoliv rozměr, praní na 60°C. Možnost potisku vaším motivem.

Číšnická zástěra do pasu krátká

Zástěra, kterou můžete používat i doma na vaření, je ušitá z kvalitní 100% bavlny , dobře se pere i žehlí. V nabídce máme s jednou kapsou nebo s dvěma kapsama, z toho je jedna určená pro kasírtašku. Univerzální velikost – obvod pasu do 150 cm,délka zástěry je ke kolenům – krátká – od pasu 45cm, šířka 70 cm, na objednávku ušijeme jakýkoliv rozměr, praní na 60°C. Možnost potisku vaším motivem.

Číšnická zástěra do pasu dlouhá

Zástěra, kterou můžete používat i na domácí vaření, je ušitá z kvalitní 100% bavlny , dobře se pere a žehlí. V nabídce máme s jednoduchou kapsou nebo s dvěma, z toho je jedna určená pro kasírtašku. Univerzální velikost- obvod pasu do 150 cm, délka zástěry do půl lýtek – dlouhá – od pasu 75cm, na objednávku ušijeme jakýkoliv rozměr, praní na 60°C. Možnost potisku vaším motivem.

Vzorník barev zástěr

Ceny zástěr jsou platné od 10 ks

info
cena
Zástěra dětská 129 Kč / ks
Zástěra dětská s potiskem 169 Kč / ks
Zástěra dámská nebo pánská 149 Kč / ks
Zástěra dámská nebo pánská s potiskem 189 Kč / ks
Číšnická zástěra krátká 139 Kč / ks
Číšnická zástěra dlouhá 149 Kč / ks
U objednávek do 9 ks zástěr naceníme individuálně.