logo skolnitrika.cz

Zástěry, zástěry s motivem

Zástěra dětská

Univerzální velikost v pase do 150 cm, délka 60 cm, šířka 50 cm,materiál 100% bavlna, nastavitelná kolem krku,na objednávku ušijeme jakýkoliv rozměr, praní na 60°C. Možnost potisku vaším motivem. Dětská zástěra s motivem potěší nejen předškoláka ale i školáka. Zástěru mohou děti využít ve škole ve výtvarné výchově a pracovních činnostech nebo na keramickém či modelářském kroužku. Dětskou zástěru ocení i maminky, pro děti, které pomáhají při vaření.

detska-zastera.jpg, 16 kB

Zástěra dámská a pánská

Univerzální velikost - obvod pasu do 150 cm, délka 70 cm, materiál 100% bavlna, na objednávku ušijeme jakýkoliv rozměr, praní na 60°C. Možnost potisku vaším motivem.

panska-zastera.jpg, 16 kB

Číšnická zástěra do pasu krátká

Zástěra, kterou můžete používat i doma na vaření, je ušitá z kvalitní 100% bavlny , dobře se pere i žehlí. V nabídce máme s jednou kapsou nebo s dvěma kapsama, z toho je jedna určená pro kasírtašku. Univerzální velikost - obvod pasu do 150 cm,délka zástěry je ke kolenům - krátká - od pasu 45cm, šířka 70 cm, na objednávku ušijeme jakýkoliv rozměr, praní na 60°C. Možnost potisku vaším motivem.

cisnicka-zastera.jpg, 16 kB

Číšnická zástěra do pasu dlouhá

Zástěra, kterou můžete používat i na domácí vaření, je ušitá z kvalitní 100% bavlny , dobře se pere a žehlí. V nabídce máme s jednoduchou kapsou nebo s dvěma, z toho je jedna určená pro kasírtašku. Univerzální velikost- obvod pasu do 150 cm, délka zástěry do půl lýtek - dlouhá - od pasu 75cm, na objednávku ušijeme jakýkoliv rozměr, praní na 60°C. Možnost potisku vaším motivem.

Vzorník barev zástěr

Bílá Přírodní Žlutá Fluo žlutá Oranžová Fluo oranžová Červená
Růžová Vínová Fialová Světle zelená Tmavě zelená Světle modrá Modrá
Tmavě modrá Černá

Ceny zástěr jsou platné od 5 ks

info cena
Zástěra dětská 99 Kč / ks
Zástěra dětská s potiskem 114 Kč / ks
Zástěra dámská nebo pánská 129 Kč / ks
Zástěra dámská nebo pánská s potiskem 144 Kč / ks
Číšnická zástěra krátká 119 Kč / ks
Číšnická zástěra dlouhá 129 Kč / ks

zastera.jpg, 16 kB


copyright: skolnitrika.cz | XHTML 1.0 | CSS 2.0